Aktualności

Mieszkańcom Gminy Rozogi pragnę  złożyć najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, pełnych ciepła życzliwości oraz wszelkiej pomyślności, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów, wielu sukcesów w nadchodzącym 2015 Roku

 

życzy Wójt Gminy Zbigniew Kudrzycki 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

W dniu 1 grudnia 2014r. o godz. 1100, w Sali Narad Urzędu Gminy w Rozogach  odbyła się Inauguracyjna Sesja Rady Gminy Rozogi. 

Z uwagi na bardzo uroczysty przebieg Sesji uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rozogach  odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego.

Otwarcia sesji dokonał najstarszy wiekiem radny Pan Nowotka Marek Stefan.

Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Rozogach Pani Teresa Barbara Gołyńska wręczyła zaświadczenia dla nowo wybranych radnych Rady Gminy Rozogi oraz zaświadczenie o wyborze Zbigniewa Kudrzyckiego na Wójta Gminy Rozogi.

Nowo wybrani Radni złożyli ślubowanie.

W głosowaniu tajnym Przewodniczącym Rady Gminy Rozogi został Pan Nowotka Marek Stefan, zaś Wiceprzewodniczącym  Pani Derecka Izabela.

Następnie odbyło się ślubowanie Wójta Gminy Rozogi Zbigniewa Kudrzyckiego.

Po złożonym ślubowaniu głos zabrał Wójt Gminy Pan Zbigniew Kudrzycki, który podziękował za zaufanie jakim obdarzyli Jego osobę wyborcy, wygłosił krótkie exposé i zadeklarował wytężoną pracę na rzecz mieszkańców Gminy. 

            Gratulacje nowemu Wójtowi Gminy złożył obecny na sesji ustępujący ze stanowiska Wójta Gminy Pan Józef Zapert oraz przekazał budżet gminy na rok 2015.

Zdjęcie z uroczystości dostępne w zakładce "Galeria" - I sesja Rady Gminy

                                                                                   inspektor d/s kancelaryjnych, kultury, kultury fizycznej, zdrowia oraz inicjatyw gospodarczych 

                                                                                                                        Teresa Gołyńska 

 


 

Wójt Gminy Rozogi

Ogłasza rozstrzygnięcie konkursu na realizację zadania publicznego w zakresie rozwoju kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury, podtrzymywania i upowszechniania tradycji w Gminie Rozogi w 2014 roku.

Załączniki:

 Rozstrzygnięcie konkursu


 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 7